The Repository of VTEI
id: 27408
Title: Місцеві фінанси
Authors: Замкова Н.Л., Гнидюк І.В., Романовська Ю.А., Мироненко М.Ю., Нікітішин А.О., Поліщук О.А., Цехановський І.Л., Британська Н.Н.
Keywords: фінанси, місцеві фінанси, бюджет, фінансова політика, місцеве самоврядування, цільові фонди, видатки, доходи, фінансові ресурси
Date of publication: 2022-01-13 14:15:21
Last changes: 2022-01-13 14:15:21
Year of publication: 2016
Summary: В навчальному посібнику визначено сутність місцевих фінансів та основні засади їх організації. Розглядаються в логічній послідовності теоретичні аспекти формування та розподілення фінансів місцевих бюджетів України в умовах децентралізації. Особлива увага приділяється дослідженню розвитку місцевих фінансів в зарубіжних країнах та впровадженню європейського досвіду щодо фінансового забезпечення органів місцевого самоврядування в українських реаліях. Навчальний інтерес викликає наведене фінансове забезпечення підприємств комунальної власності. Теоретичний матеріал навчального посібника доповнено практикумом, у якому представлено тестові завдання та питання для самостійного контролю знань. Навчальний посібник призначено для викладачів і студентів економічних вузів, а також для підприємців, спеціалістів з фінансової діяльності, регіональних і державних органів управління, що цікавляться проблемами формування бюджетів різних рівнів.
URI: http://ir.vtei.edu.ua/card.php?id=27408
Publication type: Навчальний посібник
Publication: : навч. посіб. Вінниця : Видавничо-редакційний відділ ВТЕІ КНТЕУ, 2016. 412 с.
In the collections: Навчальні посібники/ ВТЕІ/
Published by: Адміністратор
File : 27408.pdf Size : 291935 byte Format : Adobe PDF Access : For all

Enlarge